MAC Auditor

BI Point

Minęły czasy gdy wszelkie zapisy księgowe i rejestry prowadzono w prostych arkuszach kalkulacyjnych czy bardzo podstawowych programach finansowo-księgowych, których nauka jest wciąż ujęta w programie szkolnictwa wyższego.

Rozwój technologiczny dotyczy nie tylko sektora przemysłowego czy wysokich technologii, a również szeroko pojętej administracji, uwzględniającej również prowadzenie księgowości czy spraw personalnych. Nowe narzędzia oprócz bardziej przystępnej szaty graficznej posiadają moduły generujące automatycznie z bieżąco posiadanych danych atrakcyjne wizualnie raporty i analizy, które usprawniają proces decyzyjny i w sposób przystępny obrazują kondycję przedsiębiorstwa.

 Jednym z takich narzędzi jest Comarch BI Point.

Do funkcjonalności produktu zaliczają się między innymi:

  •    Tworzenie kreatywnych raportów i analiz, usprawniających zarządzanie firmą oraz podejmowanie decyzji dla rozwoju i sukcesu przedsiębiorstwa.
  •    Dostępność wszelkich wygenerowanych dokumentów przez umieszczenie ich w chmurze.
  •    Atrakcyjne przedstawienie danych, uwzględniające cele i założenia kierownictwa, tzw. dashboard.
  •    Pełna responsywność narzędzia umożliwiająca pracę zarówno na komputerach jak i urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety).
  •    Gwarancja bezpieczeństwa danych, stała archiwizacja i ograniczony dostęp.
  •    Możliwość zestawienia ze sobą danych z różnych źródeł, zarówno wewnętrznych jak i np. wskaźników gospodarczych.

Dodatkowym elementem, zgodnym z aktualnymi trendami, jest powiązanie aplikacji z danymi dotyczących kont na social media, wspierające budowanie wizerunku firmy.

Więcej informacji na temat narzędzia znajdą Państwo na stronie internetowej: https://bipoint.comarch.pl/Views/Promo/Index.aspx

marki grupy mac

KADRY I PŁACE W WARSZAWIE

Mac Payroll świadczy kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz nadzór i organizację działów kadrowo-płacowych klienta.

kontakt

skontaktuj się z nami

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) informujemy, iż:
1) Administratorem danych osobowych jest Mac Auditor Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5 / 8p, 02-691 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000099338, NIP 1180064610
2) Inspektor Ochrony Danych – Natalia Twarowska. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: iod@macauditor.pl lub adres korespondencyjny: Mac Auditor Sp. z o.o., ul. Obrzeżna 5 / 8p, 02-691 Warszawa.
3) Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO
4) Państwa dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
5) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
6) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością przesłania oferty handlowej

Blog

2021 tax changes

Please find below the information on selected and, in our opinion, most significant amendments to the business tax laws which become effective in 2021.

Publikacje

Controlling kosztów i rachunkowość zarządcza

Zarządzanie organizacją w skomplikowanym otoczeniu biznesowym nie jest możliwe bez dostępu do odpowiedniej informacji. Stąd wzrost w ostatnich latach zainteresowania wykorzystaniem controllingu i rachunkowości zarządczej przez kadrę kierowniczą.

Kariera

poznaj nasze aktualne oferty pracy

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu przeslij CV oraz list motywacyjny na adres:

rekrutacja@macauditor.pl

lub

Mac Auditor Sp. z o.o.

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Materiały

Odwiedź nas

MAC accounting SP. Z O.O.

Budynek Park Projects

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Biuro

tel: +48 22 649 27 65

e-mail: macauditor@macauditor.pl